TEKLİF İSTE
E-POSTAinfo@antalyaplusyonetim.com
TELEFON0536 053 77 65

Antalya Havuz Temizliği Hizmetleri

Apartman, site veya iş merkezleri apartman yönetim kanununa göre yönetilmelidir. Apartmanların büyümesi, kat sayısının ve daire sayısının artması bina içinde yapılması gereken işleri artırdı. Antalya havuz temizliği bunlardan sadece bir tanesidir. Antalya apartman yönetimi sayesinde yapılar içindeki işlemler profesyonel yöneticiler tarafından kusursuz işletilmektedir. Bazı binalarda daire sakinlerinden seçilen yöneticilerin aidatı bile toplaması bazen sorun oluşturmaktadır.

Antalya Havuz Temizliği

Şuandaki yapılarda aidat toplamanın ötesinde yapılması gereken çok fazla iş vardır. Alışveriş merkezlerinin, sosyal mekanların, kafelerin, havuzların, parkların, spor salonlarının bir arada bulunduğu binalardaki işleyiş için profesyonellik şarttır. Antalya iş merkezi yönetimi ile ofislerin bulunduğu alanlar daha etkili bir şekilde yönetilir. Ofislerle birlikte diğer yaşam alanlarının da bulunduğu kompleks yapılar için daha uzman yönetim işleyişimizle hizmet vermekteyiz.

Sağlık İçin Hijyenik Havuzlar

Modern yapılarda insanların ihtiyaç duyacağı her türlü mekanı bulmak mümkündür. Çalışma hayatının arttığı tatilin ise çok az yapıldığı ülkemizde havuzlu yapılara talep çok fazladır. Antalya apartman yönetimi havuzlu site veya rezidanslarda özel hizmetler sunmaktadır. Malum olduğu üzere havuz içerisindeki su durgundur. Nehir veya denizler gibi doğal olmadığından belli aralıklarla temizlenmesi ve klorlanması gerekir.

Birden fazla binanın birleşmesinden oluşan sitelerin ortasında bulunan havuz sakinlerin güzel zamanlar geçirmesini ve dinlenmesini sağlar. Antalya site yönetimi sakinlerin yüzerken mikrop kapmamaları için gerekli önlemleri alır. Birçok kişinin kullandığı havuzları en son teknikleri kullanarak temizleriz.  Natürel ürünlerle yaptığımız temizlik uzun süreli ve etkili olacağından güvenle kullanılmaktadır.

Havuz Bakım Hizmetleri İçinde Neler Vardır?

Su rahatlatıcı ve dinlendirici etkiye sahiptir. Metropollerde yaşayanların istedikleri zaman denize gitmeleri oldukça zordur. Fakat yaşadıkları site veya binaya ait havuz olduğunda denizde aranan etki ve dinlenmeye istedikleri zaman ulaşma imkanına sahip olurlar. Antalya apartman yönetimi havuzlu yapılarda kat maliklerini memnun edecek hizmetleri yerine getirir. Havuz bakım hizmetleri içerisinde şunlar yer alır;

  • Belli aralıklarla havuzun dibinin temizlenmesi
  • Filtrasyon sisteminin kontrol edilmesi
  • Filtrasyon pompasının temizlenmesi
  • Havuz suyunda bulunması gereke kimyasalların ölçülerek değerlerinin yapıda yaşayan herkese ilan edilmesi
  • Havuz suyunda bulunması gereken kimyasalların düzenli takip edilerek atılması
  • Havuzun suyunun, yüzeyinin ve çevresinin temizliği
  • Havuz tesisatının kontrol edilerek bakımının yapılması