TEKLİF İSTE
E-POSTAinfo@antalyaplusyonetim.com
TELEFON0536 053 77 65

Antalya Plus Personel Yönetimi

Devasa ve modern yaşam merkezlerindeki en büyük sıkıntılardan biri personel tedariğidir. Antalya apartman yönetimi yapıların içinde konaklayan, ticaretini yapanların sorunsuz ve tertemiz bir ortam için gerekli bütün şartlar yerine getirilmektedir. Yönetim ürün, hizmet ve personel kapsamına giren iş ve işlemleri projelendirerek yönetir. Profesyonel ve şeffaf prosedürün yürütülmesi ile ihtiyaçlar karşılanır.

Antalya Apartman Yönetimi

Önemli ve özen gösterilmesi gereken bir konu olduğundan dolayı Antalya site yönetimi personel seçiminde hassasiyet göstermektedir. Personel ihtiyacının gelişi güzel karşılanmaması gerekir. Site ve binalarda yaşayanların özel mülklerinin güven içinde olması için personellerin özenle seçilmesi gerekir. Bilinçsiz veya kötü niyetli kişilere bırakılmayacak kadar önemli olduğundan suiistimale ortam hazırlanmamalıdır.  Büyük çok sayıda insanın bulunduğu yapılardaki personel tedariğinin açık ve kabul edilir şartlar altında olmasına dikkat edilmelidir.

İstihdam Şartlarına Uygun Personel

İş dünyasının yenilenen şartlarında esneklik söz konusudur. Antalya apartman yönetimi her konuda olduğu gibi personel tedariğinde de ihtiyaca uygun seçim yapmaktadır. İşin şartlarına ve duruma göre dönemsel veya sürekli personel alımı yapılır. Personel alımı sırasında işe talip olanlara yapılacak işlerle alakalı beklentiler tek tek ifade edilir. İşe uygun olduğunu düşünenler arasında tercih yapılır.

 Esnek istihdam çözümleri sunan Antalya iş merkezi yönetimi doğru bileşimler yaparak çok yönlü kazanç elde etmeyi sağlamaktadır. Personelleri;

  • Kadrolu
  • Dönemsel olarak istihdam etmektedir. Yoğun temizlik ve işlemlerin olduğu dönemlerde alınan dönemsel personel iş yükünü hafifletir. Daimi kadroda bulunanlar ise her zaman iş başındadır. Yeterli sayıdaki personel yapıların ihtiyacını karşılarken gerekli olduğunda dönemsellerin yardımı ile daha hızlı çözüm bulunur.

Personel İhtiyacının Profesyonelce Karşılanması

Profesyonellik her konuda olduğu gibi Antalya site yönetimi konusunda da önemlidir. Personel seçimi ve görevlendirilmesi konusunda profesyonellik kazanmış olan yöneticiler apartmanın temizlik ve düzenini sağlamada önemli rol oynar. Deneyim ve eğitimleri dikkate alınarak görevlendirilen personel işinde başarılı olacaktır. Başarı beraberinde temizlik ve düzeni getirecektir. Binanın veya sitenin ihtiyacına uygun personel seçerken özenli ve titiz davranılmalıdır. Profesyonel yönetici tarafından yapılan mülakat, genel yetenek testi, beceri testi personelin doğru konumda görevlendirilmesini sağlayacaktır. Doğru konumda vazife yapan personelin ise verimliliği artacaktır.