TEKLİF İSTE
E-POSTAinfo@antalyaplusyonetim.com
TELEFON0536 053 77 65

Apartman Yönetiminde Teknik Hizmetler

Yapılarda kullanılan malzemeler ve teknikler her geçen gün yenilenmektedir. Kullanılan tekniklerin, malzemelerin, araç ve gereçlerin değişmesi Antalya apartman yönetimi için yepyeni modernizasyon çalışmaları yapmasına neden olmuştur. Zamana ve yeniliklere ayak uydurarak apartman yönetimini sağlamak gerekir. Klasik yöntemlerle sınırlı ve takılı kalmak işlerin aksamasına ve eksik yapılmasına neden olacaktır.

Antalya Apartman Yönetmi

Yapıların özellikler ofislerin inşasında ve dekorasyonunda son zamanların trend malzemeleri ve teknikleri tercih edilmektedir. Antalya iş merkezi yönetimi temizlik işlemlerinde dahi yenilenen temizlik ürünlerini ve gelişen teknolojiyi kullanarak hizmet vermektedir. Teknolojik hizmetlerin yapılarda çokça yer alması yönetim hizmetlerinde çalışan teknik kadroya daha büyük iş düşmesine neden olmaktadır. Eğitimli ve deneyimli kadromuz işlerini en pratik şekilde yaparak hizmetlerimizin kusursuz olmasını sağlamaktadır.

Modernizasyonla Birlikte Gelen Çalışmalar

Çağın ilerleyen ve gelişen yapısına uygun olarak hayatımızda etkili olan birçok şeyde değişiklik meydana gelir. Modernizasyonun beraberinde getirdiği yenilikler yapılarda bazı değişiklikleri zorunlu kılmıştır. Antalya apartman yönetimi değişiklik ve gelişmelere kayıtsız kalamaz. Örneğin apartmanlar daha önceleri kömürlü kalorifer sistemi ile ısınırken şimdilerdeki modern yapılar yerden döşemeli doğalgazla ısınmaktadır.

Binaların bazılarında akıllı sistemler kullanıldığından Antalya site yönetimi teknik hizmetlerine büyük iş düşmektedir. Dijital bir ekrandan evin bütün sistemi kontrol altında tutulur. Dijital ekranda veya sistemde teknik bir aksaklık olması dairede, binada veya sitede yaşayanların hayatını olumsuz olarak etkileyecektir. Firmamız kadrosunda yer alan teknik elemanlarımız düzenli aldıkları eğitimler sayesinde bütün teknik donanımın bakımını ve tamirini yaparak sakinlerin huzur içinde yaşamalarına destek olurlar.

Teknik Kadronun Hizmet Alanları

İşyerlerinin, sosyal alanların, spor merkezlerinin, havuzun, dairelerin, alışveriş merkezlerinin bir arada yer aldığı yapılarda Antalya apartman yönetimi hizmetleri alınmalıdır. Çünkü kompleks alanlarda yapılacak çok fazla teknik iş bulunur. Isınma sisteminde, elektrik sisteminde, bakım ve onarım işlerinde yardıma ihtiyaç duyulur. Kapıcı mantığı ile hizmet veren çalışanlardan bütün bu hizmetleri beklemek insafsızlıktır. Bundan dolayı profesyonel apartman yönetim hizmetlerine ihtiyaç duyulur. Apartman yönetiminin sunduğu teknik hizmetler arasında;

  • Yapının düzeni adına donatılmış olan bürün sistemlerin düzenli kontrollerinin ve bakımları yapmak
  • Bakım ve onarım işlerinin eğitimli ve tecrübeli kişiler tarafından yapılmasını sağlamak
  • Sistemin düzenli ve aksaklık olmadan çalışmasını sağlamak yer alır.