TEKLİF İSTE
E-POSTAinfo@antalyaplusyonetim.com
TELEFON0536 053 77 65

Apartman Yönetiminde Temizlik Hizmetleri

Çok sayıda insanın bir arada yaşadığı, sosyal yaşamı paylaştığı ortamların hijyenik olması gerekir. İnsanlardan birbirine mikroplar aracılığı ile geçebilecek çeşitli hastalıklar vardır. Antalya apartman yönetimi temizlik hizmetleri sayesinde hastalıklara neden olabilecek mikroplar yok edilir. Farklı insanların birlikte yaşadığı mekanlarda aranılan hijyen apartman yönetimi tarafından sağlanır.

Antalya Site Yönetimi

Günümüzdeki modern yapılarda yalnızca daireler veya iş merkezleri bulunmaz. Bazı yapılar sadece daire veya iş merkezlerinden oluşsa da bazıların kompleks bir yapıya sahiptir. Binanın durumuna göre Antalya site yönetimi veya iş merkezi yönetiminden biri tercih edilmelidir. Sağlıklı yaşamın temelinde temizlik bulunur. İnsan yaşamının büyük bir kısmı yapılar içinde geçtiğinden profesyonel yönetim hizmetlerimizle müşterilerimize hijyenik ve sağlıklı ortamlar sunmaktayız.

Sağlıklı ve Hijyenik Alanlar Oluşturmak

Metropol kentlerde görülen devasa binaların da temizliğe ve düzene ihtiyaçları vardır. Profesyonel Antalya apartman yönetimi modern yapılardaki temizliğin aksamadan ve mükemmel bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan bir işleyiş sistemidir. Düzenli eğitimlerden geçen eğitimli ve deneyimli çalışanlarımız her an temizlik için hizmet vermektedir. Kullanılan natürel ürünler sayesinde temizlik daha uzun süre kalıcı olmaktadır.

Özellikle aktif çalışmanın olmasından dolayı daha çabuk kirlenen ofislerin temizliğini Antalya iş merkezi yönetimi profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Çalışanların işine engel olmadan, motivasyonlarını sağlayacak düzeni sağlamak temizlik yönetiminin ana amacıdır. İş merkezlerinde arşiv, fotokopi merkezi gibi özel odalar mevcuttur. Firmamız özel mekanlarda özel hassasiyetle işini yaparak mükemmel bir hizmet vermektedir.

Modern Binaların Temizliği

Küçük ve birkaç daireden oluşan apartmanlarda az sayıda insan yaşamasına rağmen düzenli temizliğe ihtiyaç vardır. Düzenli temizlik yapılmadığında biriken kirler ve pislikler insan sağlığını tehdit eder. Modern ve kocaman yapılarda ise bu ihtiyaç çok daha fazladır. Profesyonel apartman yönetimleri yeni yapılarda kullanılan yapı malzemesine uygun temizlik hizmetleri sunarak müşteri memnuniyetini sağlar. İşçi sağlığı ve güvenliğini ön planda tutarak uzman personel ve son teknolojim araçlarla hizmet veren Antalya apartman yönetimi genel temizlik hizmetleri arasında;

  • Binadaki ortan alanların düzenli temizliği
  • Sitelerdeki blokların temizlikleri
  • Otoparkların ve Araba park alanlarının temizliği
  • Çöplerin toplanması
  • Genel koruyucu ilaçlama ve temizlik
  • Sert zeminlerin temizlenmesi ve cilalanması