TEKLİF İSTE
E-POSTAinfo@antalyaplusyonetim.com
TELEFON0536 053 77 65

Bahçe Bakım ve Peyzaj Düzenleme Hizmetleri

Yeni ev, ofis veya dükkan satın alacak olanlar yapının iç dizaynı kadar dış çevresinin düzenine de dikkat ederler. Yaşam alanlarının kalitesini gösterdiğinden dolayı Plus Yönetim peyzaj düzenleme ve Antalya bahçe bakımı hizmetlerine özen göstermektedir. Peyzaj ve dış çevre düzenlemesi çalışmanın yanında tecrübe ve estetik gerektiren bir iştir.

Antalya Bahçe Bakımı

Kaliteli yaşam alanları oluşturmak isteyen Antalya iş merkezi yönetimi çevre düzenlemesi için özverili ve deneyimli bir alt yapıya sahiptir. Peyzajı yapılmamış, yapılmış olsa dahi bakımı yapılmayan yapılar çekici değildir. Düzensiz ve bakımsız görünür. Dairelerde ve özellikle iş merkezlerindeki bakımsız görüntü olumsuz bir algının oluşmasını sağlar. Firmamızın daha önce yaptığı peyzaj çalışmalarına bakılarak olumlu algının oluşmasını sağlayacak ne kadar estetik ve etkileyici yaşam alanları oluşturduğumuz görülebilir.

Etkili ve Huzurlu Dış Mekanlar

Yeşillik ve çiçekler insanın ruhunun dinlenmesine ve huzur bulmasına yardımcıdır. Antalya apartman yönetimi daire sakinlerinin, iş merkezi çalışanlarının veya ofis personelinin huzuru için bahçenin bakımına ve peyzaj düzenlemesine önem verir. Bina veya binalardan meydana gelen kompleksler ilk inşa edildiklerinde peyzaj düzenlemesi genellikle yapılır. Yapılan düzenlemelerin bakıma ihtiyacı vardır.

Bakarsan bağ, bakmazsan dağ olur ifadesinde olduğu gibi başta yapılan düzenin devam ettirilmesi Antalya site yönetimi bahçe bakımı ve peyzaj düzenlemesinin işidir. Yeşillik, su ve taş işçiliğinin genellikle birlikte kullanıldığı bahçelerin bakımı için personel görevlendirilir. Personelin temel vazifesi bahçenin ve dış çevrenin eksiklerinin giderilmesi, temizliğinin yapılması ve bakımının yapılmasıdır.

Keyif ve Mutluluk Dolu Mekanlar

Büyük kentlerdeki çocukları taş duvarlar arasında oynamaktan kurtarmak için günümüzde yapılan yapıların dış çevre düzenlemesinde bahçe ve benzeri unsurlar kullanılır. Antalya apartman yönetimi inşaat sektöründeki bu anlayışın etkisi ile personellerine bahçe bakımı ve peyzaj düzenlemesi adına eğitimler aldırmaktadır. Bu alanda eğitimli olan personel veya yetkili kişiler tarafından verilen eğitimler sayesinde daire, site veya iş merkezlerinin çevre düzenlemesi harika olur. Güzel ve kusursuz peyzaj düzenlemesinde apartman yönetimin etkisi çok yüksektir. Yönetimimizin sunduğu bahçe bakımı ve peyzaj düzenlemesi hizmetleri arasında şunlar yer alır:

  • Bahçedeki yabani otların ayıklanması, yeşil alanların sulanması ve çimlerin zamanı geldiğinde biçilmesi
  • Bahçeye ve peyzaj alanlarına mevsimine göre çiçeklerin dikilmesi
  • Bütün bakım işlemlerinin yapılması
  • Otopark, yeşillik ve sığınak gibi mekanların ilaçlanması