TEKLİF İSTE
E-POSTAinfo@antalyaplusyonetim.com
TELEFON0536 053 77 65

Güvenilir Apartman ve Site Yönetimi

Zaman ve teknoloji ile birlikte insanların yaşam biçimleri de değişmektedir. Antalya apartman yönetimi insan yaşamındaki fiziksel ve sosyal yaşamının değişmesinden kaynaklanan ihtiyaçlarından doğmuştur. İnsanlar kadınıyla erkeğiyle aktif olarak çalışmaktadır. Çalışmalarından kalan zamanlarını eşi, dostu ve çocukları ile verimli bir şekilde değerlendirmek istemektedir. İş stresini atıp sosyal yaşama zaman kalması için apartman yönetiminde, ev temizliğinde profesyonel firmalara ihtiyaç duyulmaktadır.

Antalya Apartman Yönetimi

İhtiyaçların profesyonel olarak karşılanmasını hedefleyen Antalya iş merkezi yönetimi idari, hukuki ve teknik konularda yaşam alanlarına değer katmak için bütün imkanları değerlendirmektedir. Deneyimlerini kullanarak profesyonelce işlerin devamını sağlarken güvenilir ve şeffaf olmak en temel ilke olmalıdır. İlkeli olarak yapılan işlerde önce hizmet prensibi benimsenmelidir.

Yaşam Alanlarındaki Zaruri İhtiyaçlar

Modern yaşam alanlarındaki binalar sadece konaklamak, sadece alışveriş yapmak veya sadece iş merkezi olarak kullanılmaz. Bazı yapılarda ev, alışveriş merkezi ve iş ofisleri bir arada yer almaktadır. Antalya site yönetimi karmaşık olan yaşam alanlarının ihtiyaçlarını hiçbir sorun olmadan gidermektedir. Personellerin koordineli çalışmasını sağlamak, hizmetlerin aksamamasına özen göstermek yönetimin en önemli vazifesidir.

Toplu yaşam alanlarında hizmet kalitesini yükselterek memnuniyeti sağlayan Antalya site yönetimi tek yönlü hizmet vermez. Yönetimin hizmetleri arasında mekanların zaruri ihtiyaçları mutlaka bulunur. Modern ve kompleks yaşam alanlarındaki zaruri ihtiyaçlar arasında şunlar vardır:

  • Güvenlik
  • Temizlik
  • Teknik hizmetler
  • Çevre düzenlemesi, peyzaj ve bahçe bakımı
  • Vale ve otopark
  • Spor mekanları
  • Personel istihdamı ve tedariği
  • Muhasebe ve bütçe yönetimi
  • Hukuk yönetimi

Şeffaflık Güveni Getirir

Temel amacı müşterilerinin refah içerisinde yaşaması olan Antalya site yönetimi refah ve mutluluğu sağlayabilmek için karşılıklı güven ve saygıya büyük önem verir. Geniş bir portföye sahip olarak memnuniyeti sağlamak ciddi özveri gerektirmektedir. Genel yönetimin dışında bütçe, hukuk ve personel yönetimine ayrıca özen gösterilmelidir. Karşılıklı güvenin sağlanabilmesi için şeffaflık çok önemlidir. Yapılan bütün harcamalar, hesaplar ve faaliyetler açık ve şeffaf bir şekilde yönetim kurulunda açıklanır. Uygulamalara geçilmeden önce bütün sakinlerin onayını ve güvenini almak için duyurular yapılır. Kalite ve fiyat uygunluğu dikkate alınarak hizmet satın alınır. Gereksiz harcamalarda kaçınılır. İşlere mazeret uydurmak yerine çözüm odaklı yaklaşıldığından dolayı müşteri memnuniyeti elde edilir.