TEKLİF İSTE
E-POSTAinfo@antalyaplusyonetim.com
TELEFON0536 053 77 65

KURUMSAL

Antalya apartman yönetimi ve site yönetimi söz konusu olduğunda sektörde profesyonel ve uzman kadro yapısına sahip bir firma olarak ön plana çıkıyoruz. İşyerleri, alışveriş merkezleri gibi yerlerin yönetimi konusunda da yüksek kalite standartlarına sahip bir hizmeti sunabilecek bir kapasiteye sahibiz. Binalarında herhangi bir sorun yaşanmamasını talep eden kat maliklerini; sorunsuz, güvenli ve nitelikli bir yönetim hizmetiyle buluşturuyoruz. Gelişmiş ve sürekli güncellenen yönetim sistemimiz sayesinde; kusursuz bir yönetim anlayışına sahip olmaktayız.

Antalya Apartman Yönetimi

Kat malikleri arasında herhangi bir sorunun ortaya çıkmaması için tüm çözüm yollarını sunabilecek bir kabiliyete sahibiz. Yönetmelikler ve yasalara uygun bir şekilde binanızın yönetimini sağlayarak; yaşam alanlarının çok daha huzurlu olmasına katkı sunuyoruz. Alanında uzman olan personel yapımız sayesinde yoğun bir mesai sergileyerek; binanızla ilgili işlere koşturuyoruz. Böylece apartmanınızın düzenli bir şekilde hizmet almasını da sağlamış oluyoruz.

Firmamız; tadilat ve onarım hizmetlerinin seri bir şekilde sunulması konusunda profesyonel bir çalışma sistemine sahip olmaktadır. Bununla birlikte elbette ki peyzaj çalışmalarının sorunsuz bir şekilde sunulmasında da titiz bir çalışma disipline sahip olmaktayız. Kaliteli yaşam alanlarının oluşturulması noktasında son derece hassas bir çalışma sistemine sahip olan firmamız; binanız için en iyisini düşünmek konusunda da titizdir. Böylece hiçbir sorun ortaya çıkmadan; apartmanınızın ya da sitenizin sorunsuz bir şekilde yönetilmesi de mümkün olacaktır.