TEKLİF İSTE
E-POSTAinfo@antalyaplusyonetim.com
TELEFON0536 053 77 65

Siz Komşu Olun Biz Yönetelim

Şehirlerdeki apartman ve sitelerde yaşayan insanlar genellikle birbirini tanımayan, kan bağı olmayan kişilerdir. Akrabalık bağları olmadığından dolayı komşular arasındaki ilişkiler çok çabuk yıpranabilir. Profesyonel Antalya apartman yönetimi kat malikleri ve komşular arasındaki ilişkilerin zedelenmesini engeller. Apartman yönetimi olmadığında kiracılar, daire sahipleri ve komşular arasında istenmeyen kırgınlıkların yaşanması ihtimali çok daha yüksektir.

Antalya Profesyonel

Deneyimli, kurumsal değerlere önem veren Antalya iş merkezi yönetimi insanlar arasında yaşanabilecek olumsuzlukları en aza indirger. Müşteri memnuniyeti sağlar. Sosyal sorumlulukların bilincinde, olması gereken disiplinle çalışan çevreci bir hizmet sunar. ISO standartlarına uygun çalışma prosedürleri bulunur. Sürdürülebilir hizmet anlayışı ile belli bir yapı çerçevesinde hizmet vererek mutlu ortamlar oluşturmaktadır.

Komşuluk Hakkı Yönetim Profesyonelliği

İnsanlar arasında güzel ilişkilerin oluşması uzun yılları alır. Oluşan ilişkinin yıpranmadan devam edebilmesi özenli davranmaya bağlıdır. Toplumumuzda komşuluk hakkı ve ilişkilerine çok önem verilir. Antalya apartman yönetimi binalarda yaşayan sakinlerin arasında oluşan komşuluk ilişkisinin yıpranmadan ilerlemesi için önemli bir etkiye sahiptir.

Profesyonel Antalya site yönetimi olmayan binalarda yöneticiliği daire sakinlerinden biri yapar. Yöneticilik yapılırken sitenin temizlik, güvenlik, bakım, onarım, muhasebe, hukuk ve genel yönetimi için gerekli olan iş ve işlemler yerine getirilir. Bu işlemlerin yerine getirilmesi için aylık belli bir miktar aidat toplanır. Yöneticinin site giderleri için toplattırdığı cüzi aidat bile bazen komşuluk ilişkilerinin zarar görmesine neden olur. Bu veya benzeri olumsuzlukları yaşamamak için profesyonel yardım alınması sağlıklı olacaktır.

Huzurlu ve Mutlu Yaşam Alanları

Huzurlu ve mutlu olmak sağlık yaşamın en temel prensibidir. Alanında yetkin Antalya apartman yönetimi kalabalık yaşam alanlarındaki insanların huzurlu ve mutlu olarak sağlıklı hayat sürmelerine yardımcı olmaktadır. Huzur dolu daha güvenli yaşamı önemseyen profesyonel apartman yönetimi müşterilerine şunları vaat etmektedir:

Kolay erişilebilen, denetlemeye açık, net, güvenilir ve şeffaf yönetim.
İşinin ehli personel ve iş ortakları ile kaliteli yaşam imkanı. Organizasyon becerileri, ekonomik çözümleri ve kaliteli hizmetleri mekandaki insanların yaşamlarına kalite katacaktır.
Modern yapılarda hayat 7 gün 24 saat devam eder. Apartman yönetimi 74 hizmet verir. İhtiyaç duyulan her zaman müşterilerine özel hızlı ve çözüm odaklı hizmetler sunulur.